100% záruka na vrátenie tovaru

SAFFORT - najväčší výber trezorov na jednom mieste. U nás môžete bez obáv nakúpiť on-line, pretože ponúkame záruku vrátenia 100% peňazí až mesiac po zakúpení.

Ak budete z nejakého dôvodu nespokojní s nákupom trezoru, alebo Vám nebude pasovať zbraň do trezoru vďaka svojej dĺžke, môžete ho vrátiť. Saffort vám vráti celú sumu vami zaplatenú za trezor. Vy nás kontaktujete, my si pre trezor na vlastné náklady prídeme. Treba len vrátiť tovar v originálnom obale a uistiť sa, že je v stave, v akom bolo predaných, teda nepoškriabané, nepromáčknuté. Ak chcete trezor vrátiť, využite, prosím, našu bezplatnú plnú záruku a zavolajte nám alebo nám napíšte na info@saffort.cz a na všetkom sa dohodneme.

  • Trezor môžete vrátiť do 30 dní od dátumu nákupu.
  • Trezor musí byť v pôvodnom stave tak, ako bol predaný, a zabalený v originálnom obale. (Prebalenie fóliou minimálne aby prebehol transport trezoru späť do nášho skladu v poriadku).
  • Ak je hmotnosť trezoru väčšia ako 30 kg, objednáme závozník ktorý spolu s kolegom z prepravnej spoločnosti znesie trezor u poschodia dole.
  • Po obdržaní vrzáceného tovaru je trezor skontrolovaný zástupcom saffort.cz (zvyčajne do 3-4 dní po odoslaní zásielky). Prostriedky sú zaslané späť na účet klienta cca do 2-4 dní.