Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Pokladničky a Boxy

Hľadáte malé uzamykateľné pokladničky pre vaše deti či hľadáte malej krabičky na kľúč pre uloženie pinov, pasov, nábojov a iných menších dokumentov? Práve v tejto kategórii nájdete to čo hledáte.Na Saffort sa zaoberáme aj predajom malých skriniek, pokladničiek a boxov, pre uloženie všetkých možných menších predmetov. Kľúčov, mincí, dokumentov a hotovosti. Boxy sú uzatvárateľné vždy pomocou kľúča a sú veľmi ľahké a prenosné. Boxy ponúkame v niekoľkých rôznych veľkostiach a farbách. Zámok poskytuje malú úroveň zabezpečenia a preto neodporúčame ponechávať v pokladničkách žiadnu väčšiu hotovosť, pre tento účel odporúčame minimálne menšie typy sejfov Brihard Junior či HomeSafe HV15.

Zobraziť viac