Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

ROTTNER S300

Skladom v Prahe za 2-3 dni u vás Na objednávku Skladom v Prahe za 2-3 dni u vás
17300
 • Vonkajšie rozmery
  550 x 380 x 205mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Motýlkový kľúč
 • Poistenie
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
Rottner
Typ zámku
Zámok na kľúč, za príplatok možný aj elektronický.
steny
1,5mm
Dvere
1,5mm
Dverové západky
Západky ve dvou smeroch
Kotvenie
Ukotevení ke zdi
Vzhľad
biela farba
Dalšie
skriňaka na kľúče Comsafe S300 je vyrobena z vysokokvalitního ocelového plechu uzpůsobená pro upevnenie na stene dvěma otvory v zadní stene skřínky. Skřínka je vybavena cylindrickým zámkem se 2 kľúči. skriňaka S300 má háčky na kľúče číselně a barevně rozlišené, háčky jsou pozinkované. Lištu s háčky je možné výškově umístit dle potřeby. Skřínka na kľúče má fixní umístění jednotlivých háků, kterých je 300 a je vybavena registrem kľúčů. Skřínka na kľúče S300 se dodává ve svetle šedé barvě.
Záruka
2
Dokumentácia
 • Zámok
  Motýlkový kľúč
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  550 x 380 x 205 mm
 • Vnútorné
  x x mm
 • Váha
  14kg
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Počet kľúčov Cena K porovnaniu
S300 550 × 380 × 205 mm × × mm 14kg 0.0 l
17300