Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

COMSAFE KEYTRONIC 100

Musí do výroby 4-6 týždňov Na objednávku Musí do výroby 4-6 týždňov
16200
 • Vonkajšie rozmery
  550 x 300 x 140mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Elektronický
 • Poistenie
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
Comsafe
Typ zámku
Elektronický zámok
steny
1,5mm silné
Dvere
1,5mm silné
Dverové západky
Západky ve dvou smeroch
Kotvenie
Uchycení ke zdi
Vzhľad
biela farba
Dalšie
Jednoplášťový sejf na kľúče KeyTronic 100 je bezpečnostné elektronická schránka na kľúče vyrobená z kvalitní oceli. Elektronický zámek sejfu má 100 mil. možnosti kombinací kódů s maximálně 8-místným uživatelským kódem. Sejf na kľúče má fixní umístění jednotlivých háků, kterých je 100. Hlavní předností sejfu KEYTRONIC díky velké a snadno ovladatelné přehledné klávesnici je jednoduchá obsluha. Pro nouzové mechanické otevření sejfu jsou dodávány 2 kľúče. Zámek je poháněn 1,5 V baterií. Sejf má 4 otvory na zadní stene pro upevnenie skriňaky. Korpus je vyrobený z ocele o šířce 2 mm a dveře z ocele o šířce 4 mm. Sejf na kľúče je dodáván ve svetle šedé barvě. Napájení 4 tužkové baterie/nejsou součástí skříně/. Jako bonus navíc barevné visačky uvnitř skříně
Záruka
2
Dokumentácia
 • Zámok
  Elektronický
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  550 x 300 x 140 mm
 • Vnútorné
  545 x 345 x 75 mm
 • Váha
  14kg
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Počet kľúčov Cena K porovnaniu
KEYTRONIC_100 550 × 300 × 140 mm 545 × 345 × 75 mm 14kg 0.0 l
16200