Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Skrinky na kľúče

Predstavme si scénu: práve ste sa vrátili domov a všetko, čo chcete urobiť, je odpočívať. Vložili ste si ruku do vrecka, a stojíte pred dverami domu. Zistenie že ste si nechali kľúče v práci alebo ste si ich ráno nevzali vôbec a sú zabuchnuté doma je hrozné. Čakanie a investície za zámočníka je hrozná predstava. Čo ak by ste si mohli schovať kľúče do ochrané schránky niekde blízko ako rezervu? Čo tak skrinka na kľúče? Čo tak kľúčový trezor, bezpečnostná schránka na kľúče? Dni, kedy bolo šikovné alebo bezpečné nechať kľúč za kvetináčom alebo pod rohožkou sú preč. Skúsme sa teda zamyslieť ako Vám skrinka na kľúče, krabička na kľúče či dobre schovaný box na kľúče môže uľahčiť život.

Zobraziť viac
Ukázať 15 30 45 produktov na stránke
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2