Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Trezor na zbraně s certifikátem

Certifikované trezory na dlhé zbrane, certifikované trezory na krátke zbrane a robustný skriňové sejfy na dlhé zbrane. Všetky tieto typy zbraňových trezorov a sejfov by mal mať doma už každý, kto je majiteľom aj 1 ks krátke či dlhé zbrane. Je potrebné zabezpečiť ako vaše zbrane proti krádeži, tak hlavne zabezpečiť bezpečnosť vašej rodiny a hlavne zvedavých detí. Naše sejfy spĺňajú zákonné podmienky a certifikácie pre uloženie dlhých aj krátkych zbraní a streliva. Veľmi obľúbené sú aj skrine na zbrane Hunter 3 a Hunter 5 ktoré sú robené zo silnej ocele, tieto skrine patria medzi necertifikované. Zbraňové trezory sú väčšinou veľmi ťažké a vysoké, avšak my zabezpečujeme dopravu na všetky skrine aj trezory na zbrane. Trezor zakúpite pohodlne z domova online bez jediného kroku do obchodu.

Zobraziť viac
Ukázať 15 30 45 produktov na stránke
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3