Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Trezory na dlhé Zbrane

Saffort je vedúcim a významný predajcom trezorov so sídlom v Slovenskej republike. Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami a mnohých môžeme sa pochváliť desiatimi tisíckami spokojnými zákazníkmi a veľmi významnými štátnymi partner. Sme Váš špecialista na trezory.

Bezpečné uloženie dlhých zbraní je nutnosťou. Nielen kvôli pohodliu, ale predovšetkým bezpečnosti a bezpečnosti vášho okolia a príbuzných, najmä detí. Chápeme, ako nutné ich zakúpiť kvalitnú trezor a preto predávame len certifikované vysoko kvalitné výrobky spolu s necertifikovanými ale napriek tomu robustnými a pevné certifikoané trezory a skrine, ktoré oceňujú majitelia zbraní na celom svete. Či už hľadáte ľahkú skriňa, či trezor s nepriestrelným sklom, všetko nájdete v ponuke online na Saffort.

Zobraziť viac
Ukázať 15 30 45 produktov na stránke
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3