Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Trezory na lovecké zbraně

Každý z nás vlastní niečo, čo treba chrániť pred zlodejmi či živelnými pohromami: šperky, cenné papiere alebo to môže byť menej luxusnejšie veci ako fotky, dáta disky, zmluvy, rodné listy, pasy atď .. ale to najdôležitejšie čo sa musí schovať sú zbrane a to hlavne deťom aby nedošlo k nešťastiu a pred zlodejmi ktorí by mohli niekomu ublížiť. Najbežnejšími poľovníckymi zbraňami sú pušky a brokovnice. Priemerná dĺžka brokovnice dĺžky brokovnice je v rozmedzí 24 palcov až 30 palcov. Zákazníci by preto mali hľadať trezory na lovecké zbrane, ktoré sú najmenej 40 palcov vysoké a 30 palcov široké.

Zobraziť viac
Ukázať 15 30 45 produktov na stránke
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2